ردیاب کوچک 09924397364

ردیاب دوربین دار کوچک مدل GF-08 یک ردیاب و مکان یاب با GPS و GPRS است که دارای زنگ هشدار به صورت انلاین توسط سیم کارت نصب شده بر روی این دوربین است. اولین قابلیت این محصول ردیاب آن میباشد که به راحتی میتوانید با نصب یک نرم افزار بر روی گوشی هوشمند خود هر لحظه از جای دقیق این دوربین اطلاع داشته باشید ، این موضوع میتواند قابلیت های زیادی را در بحث ضد سرقتی این دوربین داشته باشد ، و همچنین می توان از این قابلیت برای ردیابی خودرو شخصی به راحتی استفاده کرد .

این دوربین ردیاب قابلیت اتصال به WIFI را دارد که به راحتی میتوانید تصاویر دوربین را از فاصله های دور به صورت زنده روی گوشی تلفن هوشمند خود داشته باشید ، یکی از ویژگی های بسیار مهم دوربین های کوچک که قابلیت اتصال به WIFI را دارند ، این است که به راحتی میتوانید با این دوربین ها از فاصله های دور عکاسی انجام دهید و همچنین آن عکس ها را به صورت مستقیم روی حافظه گوشی تلفن همراه خود ذخیره کنید .

•لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه ما http://www.spykala.com مراجعه بفرمایید و یا با تلفن 09924397364 تماس حاصل فرمایید.

•پیج اینستاگرام ما https://www.instagram.com/spykala98/میباشد.

 •فروشگاه اسپای کالا فروش انواع دوربین های ریز مخفی بیسیم شارژی و دستگاه میکروفون شنود مخفی ، کوچکترین ردیاب های ریز مخفی میباشد.

/ 0 نظر / 14 بازدید